Expedícia      Denník      O nás      Materiál      Partneri      Fakty      Kniha návštev      Média    

O nás

Expedičný tím pozostáva z dvoch dvojíc a jednej „trojky“ skúsených skialpinistov a lezcov. Členmi tímu budú aj dvaja lekári, ktorí budú zároveň aktívnymi členmi výpravy.

Kvalitu projektu garantujú naše predchádzajúce skúsenosti a naša tajná zbraň – silná improvizačná schopnosť.

Členovia výpravy:

Martin Ondreáš
 
Nadšenec horských športov ktorý sa cíti dobre v skale, ľade aj na snehu. Organizátor nevšedných expedícií. Množstvo skialpinistických túr po celom svete: Južná Amerika, Irán, Arménsko, Turecko. O.i. Lyžiarsky prvozjazd Nevado Solimana (6093m), Coropuna (6425m) (PERU), Sajama (6532m), Illimani (6462m) (BOLÍVIA) a iné skialpinistické a horolezecké výstupy v Európe a Južnej Amerike a Ázii.

Ján Kořínek
 
Lezúci a lyžujúci “doktor z hôr” holdujúci voľnému lezeniu, doma sa cíti aj v tatranských hákovačkách, lekár expedície, horolezec, skialpinista, člen dobrovoľnej horskej záchrannej služby. Skialpinizmus: 6. miesto Pierra Menta (1998), 4. miesto ME Adamello 2001, juniorský majster SR v skialpinizme (1999), prechod alpskej haute route zo Chamonix do Zermattu, mnoho ciest v Tatrách v zime aj lete, expedícia Svalbard 2008.

Miroslav Chalupka
 
Skúsený cestovateľ a všestranný športovec. Skialpinista s mnohými výstupmi v Tatrách, Alpách, Kaukaze, Južnej Amerike a iných kútoch sveta. Okrem iného Sajama (6532m), Lyžiarsky prvozjazd Solimany (6093m) v Peru, Mont Blanc na lyžiach, Elbrus, Damavand, Ararat.

Martin Buliak - Bulo
 
Milovník pevnej teplej skaly, avšak nepohrdne ani veľkým oblúkom a mrznutiu na štandoch, žurnalista, fotograf expedície, pracovník Ústavu vysokohorskej biologie, horolezec, skialpinista, vyliezol Cassina a Neverland na Pizzo Badile.

Michal Honko
 
Bývalý juniorský reprezentant v skialpinizme s mnohými domácimi aj medzinárodnými oceneniami, lekár expedície. Ostrieľaný skialpinista a cestovateľ. Ďalší z členov expedície do Bolívie v roku 2006

Juraj Hýroš
 
Skúsený horolezec s početnými výstupmi v Tatrách, v Alpách a Cordilliera Blanca v Peru. Skialpinista a paraglider. Člen expedície v Bolívii v 2006-tom.

Rasťo Hatiar
 
Filmár expedície.
Zimný výstup a zlyžovanie Grossglocknera, Wildspitze, Grossvenedigera. Výstup na Aconcaguu 6.967 m v Argentíne 2007. Zimné a letné horolezecké výstupy v Tatrách, skialpinista, horolezec, filmár, jediný člen a tvorca outdoorového filmového štúdia CEPER


TREKSPORT - Ži dobrodružstvo, preskúmaj svoje hranice.

Elan

Trekland

Devold Norská móda

KAYLAND

BUFFMillet

Primus

Komperdell

Katadyn

Trek and Eat

Skialpinistický klub Žiarska dolinaRádio FM

Lidé a hory

Snow - časopis pre lyže a snowboard

Jamesák

Montana

expedition.sk

st.cityBUBO Travel agency

Alphasport

Lacný skialp

Norská módaExpedícia |  Denník |  O nás |  Materiál |  Partneri |  Fakty |  Kniha návštev |  Média


Stránka vznikla v rámci projektu EXPEDITION.SK - zadarmo vytvoríme stránky vašich expedícií.
Návštevnosť: 82499